Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Fresso - drewniane zawieszki zapachowe - trwałość 31dni

Elegancka, drewniana zawieszka zapachowa wzbogacona w brązowy, pleciony sznurek to wyszukany dodatek, który będzie znakomicie pasował do każdego wnętrza samochodu.

Zawieszka Fresso pozytywnie Cię zaskoczy, gdyż ma unikalną formę, a jej zapach jest trwały i genialnie skomponowany. 

Więcej szczegółów

Nowy

 • Magnetic Style
 • Dark Delight
 • Sugar Love
 • Snow Pearl
 • Gentleman
14 Przedmioty
19,99 zł

Więcej informacji

DREWNIANA ZAWIESZKA

Elegancka, drewniana zawieszka zapachowa wzbogacona w brązowy, pleciony sznurek to wyszukany dodatek, który będzie znakomicie pasował do każdego wnętrza samochodu.

Zawieszka Fresso pozytywnie Cię zaskoczy, gdyż ma unikalną formę, a jej zapach jest trwały i genialnie skomponowany.

Ze względu na naturalne pochodzenie zawieszki nieznacznie różnią się od siebie wyglądem tworząc przy tym unikalność i wyjątkowość produktu

TRWAŁY I STABILNY ZAPACH

Unikalna receptura naszych produktów opiera się na cennych składnikach, poddanych silnej koncentracji. Dzięki temu finezyjna woń utrzymuje się nawet do 31 dni.

Sensualne nuty zapachowe zawieszek Fresso uwalniane są w sposób ciągły i kontrolowany. Wyeliminowaliśmy nagły, zbyt intensywny wyrzut zapachu, dlatego pozostaje on stabilny przez prawie cały okres dedykowany do użytkowania zawieszki. 

ZAPACHY FRESSO

Zapach to jedna z fascynujących tajemnic natury. Nie zobaczymy go i nie dotkniemy, a jednak ma wielki wpływ na nasze emocje i samopoczucie. Wiąże się ze wspomnieniami i ożywia dawne zdarzenia.

Na całe życie zapamiętujemy woń róż, które daliśmy drogiej nam osobie, czy perfum, których użyliśmy idąc na pierwszą randkę. Fascynujący i bogaty zapach kojarzy się z sukcesem, powodzeniem i przyjemnością. Fresso daje Ci możliwość korzystania z luksusu na co dzień. 

 • MAGNETIC STYLE
  Konfitura śliwkowo-różana w eleganckiej, wyrafinowanej postaci.
  To fantazyjna i intrygująca kombinacja cierpkich nut owoców bergamotki i śliwki złagodzonych świeżymi kwiatowymi akcentami.
  Otulającego, zmysłowego charakteru nadaje słodka i subtelna kompozycja wanilii z piżmem.
 • SUGAR LOVE
  Słodkie połączenie egzotycznego drzewa sandałowego z nutami wanilii i migdałów.
  Całość wzbogacona owocowo – kwiatowym akcentem w postaci gruszki, kwiatu pomarańczy przyprawiona ostrą nutą różowego pieprzu.
  Delikatna mieszanka bursztynu i słodkiej róży nadaje elegancji i ciepła. 

 • GENTLEMAN
  Aromatyczna mieszanka wibrujących nut przyprawowych i ziół w postaci arystokratycznej, relaksującej lawendy, rukwi wodnej oraz egzotycznych nut drzewnych.
  Słodka wanilia i ciepły charakter paczuli czyni tę ostrą kompozycję przyjemnie otulającą jak dotyk kaszmirowego garnituru. 

 • SNOW PEARL
  Esencjonalne połączenie cytrusów w towarzystwie jedwabistego jaśminu i kwiatu ylang ylang, tworzy lekką otulającą kompozycję, którą subtelnie podkreślają i wzmacniają nuty drzewne z domieszką wanilii 

 • DARK DELIGHT
  Bukiet róży i magnolii zawinięty w karmelową słodycz, uszlachetniony ciepłymi nutami drzewnymi z dodatkiem bursztynu sprawiają, że zapach jest lekki, zwiewny a zarazem intensywny i wytrawny.

Polecamy też