Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Lista produktów producenta: Shell

Shell - Oleje, płyny hydrauliczne, kosmetyki i chemia techniczna

Jesteśmy globalną grupą firm energetycznych i petrochemicznych, która zatrudnia około 92 tysięcy pracowników w ponad 70 krajach i terytoriach. Nasze innowacyjne podejście do biznesu pozwala sprostać wyzwaniom, związanym z nową przyszłością energetyczną.

Shell działa w Polsce od 1992 roku. Nasza działalność obejmuje biznes Retail (sieć stacji i sklepów Shell, łącznie blisko 400 obiektów w całym kraju, oferujące pełną gamę usług od sprzedaży paliwa po myjnie oraz fast food, Karty paliwowe dla flot samochodów osobowych i vanów oraz dla operatorów transportu ciężkiego - samochodów ciężarowych i autobusów), Oleje i Smary.


Siedziba główna w Polsce znajduje się w Warszawie.


Nasze wartości


Uczciwość, integracja i szacunek dla innych to podstawowe wartości Shell, na których opierają się Ogólne Zasady Prowadzenia Biznesu.


Nasza działalność biznesowa w Polsce


Dzisiaj w Polsce działa prawie 400 stacji paliw Shell.


Koncern, jako pierwszy wśród sieci stacji, zaproponował stałym Klientom program lojalnościowy - SMART (1999).


Jako jedyna firma w Polsce, Shell oferuje kierowcom całą gamę zaawansowanych technologicznie paliw.


Shell był pierwszą firmą, która w 2000 roku zaoferowała polskim klientom paliwa wzbogacane, sprzedawane pod marką Shell V-Power. Duże zainteresowanie kierowców tego typu produktami zaowocowało systematycznym rozszerzaniem portfolio paliw wzbogacanych.


W 2006 roku na rynek trafiła trzecia generacja paliw Shell V-Power z gwarantowaną liczbą oktanową minimum 100. Trzy lata później wprowadziliśmy kolejną generację paliw z rodziny Shell V-Power.


W 2012 roku Shell zastąpił tradycyjne paliwa ekonomicznymi paliwami Shell FuelSave95 oraz Shell FuelSave Diesel, natomiast z początkiem 2013 roku biznes Shell Aviation wkroczył na rozwijający się rynek lotniczy w Polsce.


W Zabierzowie koło Krakowa od 2006 roku działa Shell Business Operations, które jest jednym z największych centrów usług dla biznesu działających w Polsce i zarazem jednostką, która wyróżnia się w kraju pod względem zaawansowania obsługiwanych zadań i kompetencji pracowników.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów