Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Firma powstała 2007 roku jako konsekwencja mojej motoryzacyjnych pasji. Od 2001 roku jestem częścią tuningowej / motoryzacyjnej braci głównie w Polsce, ale dzięki pasji poznałem wielu wspaniałych ludzi tak naprawdę z całego świata.

Moją działalność rozpocząłem od handlu ramkami do rejestracji, tablicami typu funszyld. Niedługo później do oferty dołączyły ozdobne końcówki tłumików i uniwersalne tłumiki sportowe marki Buzzer. Przez wiele lat bardzo ważną częścią działalności były naklejki wykonywane „seryjnie” i pod zamówienie, dziś ta dziedzina jest mocno wyciszona ale nie wycofujemy się z niej zupełnie.

Z czasem moje zainteresowania jak i środowiska motoryzacyjnego zaczęły przesuwać się mocno w kierunku auto kosmetyki. Przez krótki czas na półkach gościły produkty bardzo budżetowe takich marek jak Wesco, CarPlan dosłownie pojedyncze produkty Turtle Wax.
Przełom nastąpił w lutym 2013 roku gdy zadebiutowaliśmy jako Autoryzowany Dystrybutor Meguiars.

meguiars.jpg

Bardzo ważnym wydarzeniem w rozwoju firmy było poznanie marki CarChem i jej dystrybutora na rynku Polskim. Do naszego spotkanie doszło na zlocie organizowanym przez naszych przyjaciół z Italiano Squadre w maju 2014 roku.

zdjecie.png

W współpraca z CarChem Polska rozwijała się tak dobrze że na przełomie 2015 i 2016 zostaliśmy ich regionalnym Dystrybutorem na Wielkopolskę i Lubuskie.

W tej chwili rynek auto kosmetyki i detailingu rozwija się w Polsce bardzo mocno a my jako firma staramy się być na nim istotnym graczem. Czym się to przejawia? Cały czas poszerzamy i modyfikujemy nasze stany magazynowe by oferować najlepsze produkty/marki zarówno z dobrej średniej półki jak i Premium. Wybrane Marki które wzbogaciły nasze półki w 2016 roku:

Wszystkie produkty z naszej oferty, wszystkie oferowane przez nas marki możecie poznać i zakupić na www.hustlaonline.pl lub w naszym sklepie Stacjonarnym w Swarzędzu – do czego naj mocniej zapraszamy.

W lutym 2016 roku założyliśmy naszą własną markę kosmetyków i akcesoriów do Auto Detailingu. Hustla Online Świat Kosmetyków to dla mnie osobiście i dla firmy mega ważna sprawa wpisująca się idealnie w moją wizję rozwoju marki.

W sierpniu 2016 roku uruchomiliśmy też www.BlogoDetailingu.pl - jest to inicjatywa dzięki której chcemy się z wami dzielić naszą pasją do autokosmetyki jak i prezentować imprezy motoryzacyjne które odwiedzamy i/lub wspieramy

Zapowiada się że 2017 będzie naprawdę gruby zaczynamy z przytupem. Już na początku roku na naszych półkach pojawią się produkty trzech świetnych marek:
- auto kosmetyki:

- oleje Penrite – jednocześnie będzie to pierwsza marka olejowa dostępna w stałej ofercie na naszych półkach.

Marki olejowe które mieliśmy do tej pory, ściągaliśmy głównie pod klienta i zarówno Shell jak i Motul będą cały czas dostępne u nas w taki sposób ale Penrite będzie towarem wiodącym dostępnym w dużej mierze prosto z półki.

przez lata działalności otrzymaliśmy wiele wyróżnień, dyplomów czy podziękowań za wspierane inicjatywy możecie się s nimi zapoznać na naszym profilu Facebook

Radosław Szydłowski

założyciel i właściciel HustlaOnline.