Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Lista produktów producenta: Gulf

Marka Gulf, ze swoim stuletnim dziedzictwem, jest globalnie rozpoznawalna. Zaufały jej już miliony klientów. Odkąd otworzyliśmy pierwszą markową stację benzynową w Pittsburgu, w Stanach Zjednoczonych, w 1913 roku, jesteśmy pionierami w sprzedaży detalicznej paliwa.

Historia Gulf Oil
Marka Gulf, ze swoim stuletnim dziedzictwem, jest globalnie rozpoznawalna. Zaufały jej już miliony klientów. Odkąd otworzyliśmy pierwszą markową stację benzynową w Pittsburgu, w Stanach Zjednoczonych, w 1913 roku, jesteśmy pionierami w sprzedaży detalicznej paliwa.


Dzięki naszemu pionierskiemu duchowi, zaczęliśmy rozwijać inne witryny, etykietując je charakterystyczną pomarańczową tarczą, która obecnie wciąż stanowi część logo Gulf. W latach sześćdziesiątych XX wieku, marka Gulf tworzyła prestiżowe kampanie marketingowe, w ramach których sponsorowała także lądowania Apollo na księżycu.


Natychmiastowo rozpoznawalna pomarańczowa tarcza Gulf jest dziś światowym synonimem produktów wysokiej jakości, a także innowacyjności i doskonałości technicznej.


Oprócz światowego zasięgu sprzedaży środka smarnego, Gulf znajduje się obecnie w ponad 25 krajach na całym świecie, zarówno ze względu na detaliczną sprzedaż paliwa, jak i smarów. Planowany rozwój zakłada obecność w 60 państwach do roku 2020.


Historia Gulf w SporciePOZNAJCIE ZESPÓŁ – GULF RACING


Milton Keynes, około 20 kilometrów na północ od Londynu, jest siedzibą najnowszego zespołu wyscigowego WEC w UK: Gulf Racing. Jest to niezwykle kompaktowa jednostka, zatrudniająca mniej niż dziesięciu pracowników etatowych, ale wystarczy jeden rzut oka by stwierdzić, że zespół jest profesjonalny i niezwykle poważnie podchodzi do tego, czym się zajmuje.


Oprócz nieskazitelnie czystego warsztatu samochodów wyscigowych, lokal mieści także i przygotowuje do wyścigów kilka samochodów z kolekcji Gulf ROFGO jego współwłaściciela, Roalda Goethego; a także biura zespołu oraz kompletne centrum przygotowania fizycznego, włącznie z najwyższej klasy symulatorem wyścigowym.


PORSCHE 911 RSR GTE


Samochodem wybranym na ostatni sezon był Porsche 911 RSR GTE, z pełną specyfikacją fabryczną – jeden z niewielu takich wozów sankcjonowanych przez Porsche do startów w najwyższej klasie wyścigów enduro.


911 RSR GTE startowało w kategorii GTE Am, co oznacza, że zostało skonfigurowane według specyfikacji stosowanych w wozach GTE Pro w 2015 roku.


Podstawą dla 911 RSR GTE jest uliczna wersja Porsche 911. GTE zaprojektowany został specjalnie do startów w wyścigach według wytycznych Automobile Club De L’Ouest GTE.


Podwozie wzięto bezpośrednio z ulicznej wersji Porsche 911. Zamontowano na nim stalową klatkę bezpieczeństwa, zaprojektowaną według wyznaczników aeromechaniki i wytycznych FIA. Za wyjątkiem dachu, cała karoseria zbudowana jest z lekkiego włókna węglowego i wyposażona w zaawansowany zestaw aerodynamiczny, włącznie z przednim spojlerem, płaskim podwoziem i dyfuzorem i tylnym spojlerem z włókna węglowego, zaprojektowanym przy użyciu najnowszych technik obliczeniowych płynności dynamicznej (CFD).


Chyba najbardziej wymagającym testem oleju silnikowego jest test na torze wyścigowym. Gulf promuje swoją markę na całym świecie, sponsorując wiele wielkiego formatu imprez wyścigowych i czołowych zespołów, co gwarantuje marce międzynarodową rozpoznawalność. Firma Gulf jest dumna z nawiązania partnerstwa z marką Aston Martin Racing w 2008 roku, AMR do dziś stosuje i poleca produkty Gulf. W roku 2013 Gulf odnowił umowę partnerską z zespołem fabrycznym Aston Martin, związując te dwie marki aż do końca roku 2015.

Więcej
 • Nowy W magazynie
  Gulf Formula FS 5W 30 jest najnowszej generacji olejem syntetycznym do samochodów osobowych, zaprojektowanym specjalnie, aby sprostać wymaganiom wszelkich, ostatnio produkowanych modeli Forda spełniających normy emisji Euro 4 i Euro 5 oraz specyfikację Ford WSS-M2C913-D
 • Nowy W magazynie
  Gulf Formula G 5W-40 jest wielosezonowym, całkowicie syntetycznym olejem silnikowym, stworzonym z najwyższej jakości baz syntetycznych, oraz najnowszych technologicznie dodatków
 • Nowy W magazynie
  Gulf Formula GVX 5W-30 jest najnowszym niskoemisyjnym, całkowicie syntetycznym olejem silnikowym zapewniającym mniejsze zużycie paliwa. Został on stworzony specjalnie aby spełnić wymagania wszystkich samochodów osobowych firmy Volkswagen
 • Nowy W magazynie
  Olej Gulf Formula PCX 5W-30 jest całkowicie kompatybilny z filtrem cząstek stałych (DPF) oraz katalizatorem 3-funkcyjnym do silników benzynowych (TWC) SYNTETYCZNY OLEJ DO SILNIKÓW SAMOCHODÓW OSOBOWYCH KOMPATYBILNY Z KATALIZATOREM TWC (MID SAPS)
 • Nowy W magazynie
  Gulf Formula ULE 5W-30 został specjalnie stworzony aby wydłużyć żywotność i utrzymać efektywność układów oczyszczania spalin w najnowszej generacji samochodach z silnikami benzynowymi i diesla. Gulf Formula ULE 5W-30 zapewnia wyjątkową ochronę przeciwzużyciową, minimalizuje osady w silniku i turbosprężarce oraz pomaga utrzymać oszczędność paliwa.
 • Nowy W magazynie
  Doskonała odporność na ścinanie gwarantuje niezawodne smarowanie nawet przy większym obciążeniu i temperaturze roboczej
 • Nowy W magazynie
  Gulf Racing 5W-50 to najwyższej jakości syntetyczny olej silnikowy do silników samochodów osobowych opracowany z najwyższej jakości baz syntetycznych PAO i najnowocześniejszego pakietu dodatków. Gulf Racing 5W-50 został opracowany specjalnie dla nowoczesnych, wysokiej mocy turbodoładowanych silników benzynowych i niektórych silników wysokoprężnych (Diesla)
 • Nowy W magazynie
  Znakomita termo-tlenowa stabilność minimalizuje nawarstwianie się osadów i szlamów oraz redukuje gęstnienie oleju, co przedłuża jego żywotność
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów