Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Kosmetyka Silnika 

Ilość produktów: 7
 • Wyprzedaż! W magazynie
  ADBL GreeN’gine to skoncentrowany płyn do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Dzięki mieszance wolno odparowujących i bezpiecznych rozpuszczalników z najwyższej jakości środkami powierzchniowo czynnymi w środowisku zasadowym otrzymujemy produkt, który dobrze zwilża, penetruje i separuje od powierzchni tłuste zabrudzenia.
  24,49 zł -30% 34,99 zł
 • W magazynie
  Produkt o odczynie alkalicznym do usuwania mocnych zabrudzeń drogowych z karoserii samochodu. Nie zaleca się stosowania do lakierów bez warstwy lakieru bezbarwnego. Jego formuła pozwala na bardzo szerokie zastosowanie.
 • W magazynie
  Bezpieczny produkt o odczynie alkalicznym zaprojektowany do usuwania mocnych zabrudzeń drogowych z karoserii samochodu. Nie zaleca się do lakierów bez warstwy lakieru bezbarwnego.
 • Nowy Wyprzedaż! W magazynie
  Preparat do zabezpieczenia i konserwacji silników oraz nadkoli. Preparat aplikujemy po myciu, na mokrą powierzchnię, a następnie pozostawiamy do wyschnięcia. Dobór składników chemicznych pozwolił na to, aby praca przy zabezpieczeniu silnika była jeszcze szybsza, a efekt końcowy na najwyższym poziomie.
  48,30 zł -30% 69,00 zł
 • Nowy Wyprzedaż! W magazynie
  Aqua APC Uniwersalny Środek Czyszcząc. To niezbędny preparat dla każdego detailera. Niesamowicie skuteczny, a zarazem bardzo bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. W zależności od stopnia rozcieńczenia możemy go użyć do czyszczenia wnętrza pojazdu oraz do mycia karoserii, felg i komory silnika.
  110,26 zł -26% 149,00 zł
 • Nowy W magazynie
  Motorplast jest hydrofobowym, nadającym połysk środkiem do konserwacji silnika, części obudowy, węży gumowych i agregatów o świeżo owocowym zapachu.
 • Nowy W magazynie
  Innowacyjny, wysoce zaawansowany technologicznie preparat przywracający czerń elementom plastikowym i gumowym komory silnika.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów