Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Marta La Farfalla XXL - duże motylki zapachowe

Zapach do samochodu 1szt.

Marta La farfalla XXL - różne zapachy

Rodzaj zapachu: Świeży i łagodny

Wymiary produktu: Szerokość: 7,6cm ; Długość: 6,5cm ; wysokość: 1,9cm

Marta La Farfalla jest jednocześnie trwała i lekkaw tym samym czasie

Więcej szczegółów

Nowy

  • Fruity
  • Lime
  • Red Fruits
  • Floral
  • Jungle
  • Bubble
10 Przedmioty
20,61 zł -10% 22,90 zł brutto
Obniżka!

Więcej informacji

Producent - Marta la Farfalla - 100% Made in Italy

Motyl Marta XXL jest o 40% większy niż klasyczny motylek. Dzięki temu odświeżacz powietrza może zawierać o 300% więcej zapachu, dlatego działa znacznie dłużejCo więcej, ta nowa wersja została zaprojektowana z wykorzystaniem innowacyjnego materiału, który jest bardzo skuteczny zarówno pod względem intensywności, jak i trwałości zapachu w samochodzie, domu czy biurze.

Zastosowanie - zapach dedykowany do stosowania w samochodzie, aczkolwiek ze względu na swój design oraz rodzaj mocowania może być używany także w każdym miejscu, gdzie można go przypiąć (w szafie, na biurku, przy lustrze etc.).

Design - Opatentowany, autentyczny i innowacyjny kształt. Konstrukcja tylnej części sprawia, że ​​motyl jest wyjątkowy i został zaprojektowany i wykonany w celu zwiększenia powierzchni styku z powietrzem. Rezultatem tego jest lepsze rozprzestrzenianie się zapachu w powietrzu. Dzięki regulacji przepływu powietrza z nawiewów wentylacyjnych możliwe jest zwiększanie lub zmniejszanie intensywności uwalnianego zapachu.

Jakość - Specjalna technologia produkcji sprawia, że ​​Marta La Farfalla jest jednocześnie trwała i lekkaw tym samym czasie, nie pozostawia tłustych plam i śladów. Ponad 30% perfum zamknięto w plastiku co gwarantuje trwałość. Nawet po kilku miesiącach stopniowo uwalniając lekki zapach. Stopniowe uwalnianie zapachu sprawia, że ​​wszystkie niuanse aromatu są wyczuwalne a główny zapach nie jest zbyt przytłaczający.

Składniki - Starannie wybrane kompozycje doskonałych zapachów włoskich i francuskich. Każdy zapach ma swoją historię, każda historia ma swój kolor…

Zapach - XXL Jungle - Słoneczna esencja po burzy w dżungli. To jest obraz, z którego czerpie inspirację Marta La Farfalla XXL Jungle. Krajobraz, który nie pozostaje niezauważony, z promieniami słońca odbijanymi w kroplach rosy, uwalniającymi intensywne i żywe kolory. Mieszanka ciepłego, gładkiego, urzekającego zapachu ... i nut czarujących.

Zapach - XXL Fruity - Intensywny, orzeźwiający i zachęcający zapach. Zniewalająca mieszanka nut zapachowych przypominających żółte i pomarańczowe odcienie owoców tropikalnych, takie jak mango i papaje. Marta La Farfalla XXL Fruity: hymn do pięknej pogody.

Zapach - XXL Floral - Eteryczny zapach. Marta La Farfalla XXL Floral to reprodukcja zapachów natury wiosną, kiedy kwiaty zaczynają kwitnąć, uwalniając najbardziej intensywne i ekscytujące nuty zapachowe. Aromaty sezonu charakteryzujące się spontanicznością, lekkością i elegancją.

Zapach - XXL Bubble - Marta La Farfalla Bubble przywołuje lata 90 i modę na żucie gumy tak bardzo ukochanej przez amerykanów. Żucie gumy w tamtej dekadzie było nieomal amerykańskim sportem nr1. Jest tylko jeden sposób zdefiniowania jego zapachu: „słodki”. Na początku natychmiast zostaniesz przytłoczony zestawem nut owocowych. Odpowiedni dla kobiet lubiących słodkie smaki i zawsze gotowych na imprezę!

Zapach - XXL Lime - Poczucie uniesienia przez odświeżający zapach Marty La Farfalla o zapachu limonki to wyjątkowe doświadczenie. Odświeżacz powietrza zawiera wszystkie typowe cechy najbardziej ostrego z owoców cytrusowych: limonki. Dzięki cennej zielonej skórce można tworzyć świeże i energetyczne nuty, które łączą się, tworząc atmosferę typową dla krajów tropikalnych, takich jak Malezja i Indie, skąd pochodzi ten owoc cytrusowy i gdzie był zbierany przez marynarzy i wysyłany do różnych krajów, zanim stał się jednym z najbardziej znanych owoców na świecie.

Zapach - XXL Red Fruits - Zwykle kojarzące się z latem nuty owoców leśnych odpowiednie są również na zimę. Trzeba tylko wybrać odpowiednie owoce: jeżyny, czarna porzeczka, malina i jagoda charakteryzują Martę La Farfalla Red Fruits. Ich smak jest świeży i cierpki te same odczucia oddają w zapachach, tworząc niezwykły kontrast. Sekret tkwi w równowadze między świeżością jeżyn a słodyczą jagód. Dla wszystkich, którzy lubią wszechstronny zapach.

Polecamy też