Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Auto Finesse Mint Rims 100ml - mietowy wosk do felg

Auto Finesse Mint Rims to wosk wysokotemperaturowy do kół, który pomaga utrzymać profesjonalne wykończenie i ułatwiać późniejsze czyszczenie powierzchni

Więcej szczegółów

Nowy

8 Przedmioty
70,17 zł -30% 100,25 zł brutto
On sale

Więcej informacji

film

Auto Finesse Mint Rims to wosk wysokotemperaturowy do kół, który pomaga utrzymać profesjonalne wykończenie i ułatwiać późniejsze czyszczenie powierzchni

Dlaczego warto używać Mint Rims

  • Wykończenie o wysokim połysku i śliskości by utrudnić przywieranie cząstek kurzu
  • Pozwala zmniejszyć częstotliwość konserwacji felg
  • Przygotowany z wosków syntetycznych o wysokiej trwałości
  • nadaje się do wszystkich wykończeń kół

Wosk wysokotemperaturowy i sealant do kół chronią felgi i utrzymują je w dobrym stanie

Mint Rims został stworzony z mieszanki wysokotemperaturowych syntetycznych wosków i szybko działających nośników rozpuszczalników. Ta mieszanka składników pomaga ochronić koła przed gorącem, rdzawym/metalicznym nalotem z klocków hamulcowych i utlenianiem. Żywotność powłoki to średnio 2-3 miesiące między aplikacjami, nawet w pojazdach wyczynowych poddawanych częstym hamowaniom z dużej prędkości. Wosk do obręczy Mint może być użyty na dowolnym wykończeniu kół, w tym lakierowane, malowane proszkowo, z lakierem bezbarwnym, anodowane, chromowane i gołe/polerowane stopy.

Aplikacja:

Zalecamy stosowanie Mint Rims przed zmianą pogody. Powinno to nastąpić przed zmianą pogody zarówno latem, jak i zimą. Zastosowanie wosku do felg Mint Rims przed tymi zmianami pogody zapewni, że ciężkie zanieczyszczenia, takie jak sól drogowa, kurz i pył hamulcowy nie będą przywierać do świeżo czyszczonych kół.

Świeżo odrestaurowane koła również powinny być chronione. Kiedy koła powracają z lakierownia, malowania proszkowego lub polerowania jest idealnym momentem na umieszczenie warstwy ochronnej Mint Rims. Podczas gdy koła są zdjęte z samochodu, upewnij się, że woskujesz też powierzchnię za i między ramionami, pomoże to zachować koła i upewnić się, że zawsze wyglądają na fabrycznie nowe.

Już jedna aplikacja pozwala na ograniczenie użycia specjalnych środków do mycia felg, Szampon o neutralnym pH jest wszystkim co potrzebujesz by przywrócić świeży wygląd.

Polecamy też