Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Auto Finesse Temptation 150g - łatwy w nakładaniu wosk z carnaubą

Auto Finesse Temptation to nasz podstawowy wosk z carnaubą. Dzięki lekkiej konsytencji idealny na początek bo łatwy w pracy. Zaprenie bezcenne wykończenie za przystępną cenę.

Więcej szczegółów

Nowy

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

120,50 zł
On sale

Więcej informacji

film

Auto Finesse Temptation to nasz podstawowy wosk z carnaubą. Dzięki lekkiej konsytencji idealny na początek bo łatwy w pracy. Zaprenie bezcenne wykończenie za przystępną cenę.

Zawiera 28% brazylijskiej Carnauby T1 w pojemności, reszta składa się z naturalnego wosku pszczelego i olejów, nadaje się do stosowania na wszystkich typach farb, zarówno pełnych/jednolitych kolorach, jak i metalicznych. Jego wykończenie to ciepły połysk, wet look, z głębią, która nadaje subtelny, elegancki blask jasnym i ciemnym kolorom.

Auto Finesse Temptation ze średnią trwałością na poziomie 2 miesięcy to idealny letni wosk, o słodkim zapachu ananasa, który pasuje do sezonu.

Aplikacja

Przed woskowaniem upewnij się, że pojazd jest czysty i chłodny w dotyku. Jeśli obecne są przywarte zanieczyszczenia, użyj glinki w celu przygotowania powierzchni do uzyskania najlepszych rezultatów. Jeśli lakier jest lekko zabrudzony lub pojazd nie został wypolerowany w ciągu ostatnich 6-12 miesięcy, zaleca się użycie środka do czyszczenia przed woskiem w celu uzyskania maksymalnego połysku. Na przykład Auto Finesse Tripple

Obrócić aplikator piankowy o pół obrotu w słoiczku z woskiem, wystarczy żeby nałożyć cały panel. Zastosuj niewielkie, równe ruchy.

Gdy jeden panel zostanie ukończony, przejdź do następnego. Wypoleruj pierwszy panel po całkowitym pokryciu drugiego panelu. Jeśli wosk został wyschnięty lub występuje wtórne wypocenie się wosku (zjawisko, które może się zdarzyć w gorących lub wilgotnych klimatach, zwłaszcza jeśli produkt był nadmiernie nałożony), można użyć quick Detailera (Auto Finesse Finale) ułatwiającego usunięcie pozostałości.

Zaleca się odczekać co najmniej 3 godziny pomiędzy warstwami wosku.

Nie woskuj pojazdu, jeśli temperatura jest poniżej 6 stopni Celsjusza lub powyżej 35 stopni Celsjusza. Woskowanie w bezpośrednim świetle słonecznym lub w warunkach wysokiej wilgotności może prowadzić do nadmiernego lub niedostatecznego utwardzania produktu przed jego spolerowaniem.