Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Auto Finesse Essence 150g - wysokiej jakości wosk o 40% zawartości carnauby

Wosk Auto Finesse Essece rozświetla jasne kolory, a także poprawia głębie ciemnych lakierów metalicznych, zapewniając ochronę nawet do 3 miesiecy.

Więcej szczegółów

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

184,36 zł -15% 216,90 zł brutto
Obniżka!

Więcej informacji

Zobacz film

Wosk Auto Finesse Essece rozświetla jasne kolory, a także poprawia głębie ciemnych lakierów metalicznych, zapewniając ochronę nawet do 3 miesiecy.

Dlaczego warto używać Essence:
  • Opracowano do pracy z lakierami o jasnej i ciemnej kolorystyce
  • Do 3 miesięcy trwałości
  • Mieszanina brazylijskich wosków carnauba o wadze 40% - typ T1
  • Zapach borówki

Wosk Auto Finesse Essence jest starannie ręcznie mieszany w Wielkiej Brytanii z najlepszej jakości naturalnych składników w tym Carnauby. Zawiera 40% wosku brazylijskiej Carnauby w objętości, reszta składa się z syntetycznych polimerów i olejów wzbogacających połysk. Wosk stanowi naruralną barierę między lakierem a czynnikowi zewętrznymi.

  • daje wodoodporność
  • chroni przed wpływem środowiska (w tym UV-blaknięcie, kwaśne deszcze i odchody ptaków)

Essence wytrzymuje nawet 3 miesiące.

Porady:
Przed woskowaniem upewnij się, że pojazd jest czysty. Upewnij się, że nie ma przywartych zanieczyszczeń, użyj glinki do przygotowywania powierzchni. Jeśli lakier nie zostało wypolerowane w ciągu ostatnich 6-12 miesięcy, zaleca się użycie środka do czyszczenia przed woskiem w celu lepszego przygotowania powierzchni, np.: Auto Finesse Tripple

Przekręć aplikator lub Waxmate o pół obrotu w słoiczku z woskiem, aby pokryć powieżchnię woskiem (wystarczy na pojedynczy panel), nakładać krótkimi, zachodzące na siebie pociągnięciami. Zadbaj o to by rozpoowadzić wosk cienką i równą warstwą.

Po nałożeniu produkty wypoleruj pozostałości telikatnym ręcznikiem z mikrofibry Auto Finesse Primo Plush

Jeśli występuje wtórne wypacanie się wosku (zjawisko, które może się zdarzyć w gorących lub wilgotnych warunkach, zwłaszcza jeśli produkt był nadmiernie nałożony), można użyć detailera Auto Finesse Finale, aby wspomóc usuwanie pozostałości wosku. Pamiętaj, aby poczekać co najmniej 3 godziny pomiędzy warstwami.

Nie woskuj pojazdu, jeśli temperatura otoczenia jest niższa niż 6 stopni Celsjusza lub powyżej 35 stopni Celsjusza. Woskowanie w bezpośrednim świetle słonecznym lub w warunkach wysokiej wilgotności może prowadzić do nadmiernego lub niewystarczającego utwardzania produktu przed jego spolerowaniem.

Polecamy też