Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Menzerna Heavy Cut Compound 1100 nowe oznaczenie starej FG 500 250ml - 1L

Pasta polerska z fabryki Menzerna GmbH. Menzerna Heavy Cut Compound 1100 umożliwia doskonały poziom korekcji lakieru osiągany w znacznie krótszym czasie

Więcej szczegółów

Nowy

  • 250 ml
  • 1 L
4 Przedmioty
44,00 zł

Więcej informacji

Pasta polerska z fabryki Menzerna GmbH. Menzerna Heavy Cut Compound 1100 umożliwia doskonały poziom korekcji lakieru osiągany w znacznie krótszym czasie w porównaniu z innymi pastami polerskimi. Skutecznie niweluje nawet głębokie defekty lakieru. Usuwa szlif o granulacji 1200.

Testując ten produkt byliśmy zdumieni jak dobrze może wykańczać powierzchnię mocno ścierna pasta polerska. Nie zawiera silikonu. Zminimalizowane pylenie w trakcie polerowania maszynowego. Do użycia z piankowymi i wełnianymi padami polerskimi.

Dla uzyskania najlepszych efektów po użyciu Menzerna Heavy Cut Compound 1100 nadaj wysoki połysk pastą wykończeniową Menzerna Super Finish 3500.

Sposób użycia:

Do stosowania maszynowego – poleruj za pomocą polerki orbitalnej lub rotacyjnej oraz padów polerskich o odpowiedniej twardości. Optymalna prędkość obrotowa dla polerek rotacyjnych zawiera się w przedziale 1200-1800 obr/min. Pozostałości pasty usuń ręcznikiem z mikrofibry.

Polecamy też