Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Auto Finesse Mercury 100ml Metal Polish - pasta do polerowania metali

Mercury jest pastą do polerowania metali bazującą na rozpuszczalnikach, która nadaje się do wszystkich typów metali na starych i nowych pojazdach.

Więcej szczegółów

Nowy

27 Przedmioty
28,79 zł -40% 47,99 zł brutto
On sale

Więcej informacji

film

Auto Finesse Mercury jest pastą do polerowania metali bazującą na rozpuszczalnikach, która nadaje się do wszystkich typów metali na starych i nowych pojazdach.

Dlaczego warto używać Mercury:

  • Odpowiednie do wszystkich rodzajów metali, od wydechów do wykańczania felg
  • Usuwa uporczywe utlenianie i przywraca blask metalu
  • Technologia pasty na bazie rozpuszczalnika
  • prosta aplikacja/polerwanie i docieranie produktu

Auto Finesse Mercury Metal Polish to pasta wydobywająca połysk metalu, która nadaje się do wszystkich rodzajów metali i pojazdów. Mercury doskonale nadaje się do wydechu, felg, części motocyklowych, listew ozdobnych oraz innych detali z metali

Aplikacja:Mercury jest łatwą w użyciu szybką pastą do polerowania i w przeciwieństwie do niektórych past do polerowania metalu, jest w postaci lekkiej pasty, dzięki czemu łatwo jest użyć odpowiednią ilości niezależnie od orzeznaczenia. Lekkie materiały ścierne i rozpuszczalniki działają szybko, gdy są połączone z aplikatorem piankowym lub ściereczką z mikrofibry. Natychmiast zobaczysz zabrudzenia i utlenianie usuwane z powierzchni metalowej i na aplikatorze. Merkury przywraca fabryczny wygląd na wszystkich metalowych cześciach.

Dla Mercury zalecamy użycie starego mikrowłókna ;) .

Polecamy też