Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Gulf TEC Plus 10W40 olej półsyntetyczny FIAT 9.55535-D2

Znakomita termo-tlenowa stabilność minimalizuje nawarstwianie się osadów i szlamów oraz redukuje gęstnienie oleju, co przedłuża jego żywotność

Więcej szczegółów

Nowy

  • 1 L
  • 4 L
  • 5 L
  • 20 L
  • 60 L
  • 200 L
4 Przedmioty
21,44 zł

Więcej informacji

Gulf TEC Plus 10W-40 jest wielosezonowym olejem półsyntetycznym, zapewniającym optymalne działanie w wysokoobrotowych, wielozaworowych, silnikach benzynowych i diesla bez i z turbodoładowaniem w samochodach osobowych, vanach, SUV-ach i autach dostawczych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie dodatków, przewyższa on najsurowsze wymogi stawiane przez wiodących na rynku producentów samochodów i światowe standardy motoryzacyjne.

Znakomita termo-tlenowa stabilność minimalizuje nawarstwianie się osadów i szlamów oraz redukuje gęstnienie oleju, co przedłuża jego żywotność. Aktywne środki czyszczące zapewniają maksymalną czystość silnika. Znakomita technologia przciwzużyciowa minimalizuje zużywanie się silnika i dlatego zmniejsza koszty utrzymania. Znakomite dyspergatory zapewniają kontrolę nad gęstnieniem oleju spowodowane sadzą. Dobra niska temperatura ciekłości wspomaga łatwy zimny start.

Gulf TEC Plus 10W-40 jest zalecany do nowoczesnych wysokoobrotowych, wielozaworowych, silników samochodów osobowych, vanów, SUV-ów i aut dostawczych, bez i z turbodoładowaniem, pracujących w niesprzyjających warunkach takich jak jazda miejska, jazda z dużą prędkością i/lub jazda z wysokimi obrotami silnika.

Normy:
MB 229.1; A3/B4, API SL/CF, FIAT 9.55535-D2

Polecamy też