Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Auto Finesse Crystal 500ml Glass Cleaner - płyn do szyb

Auto Finesse Crystal jest środkiem opartym na alkoholu, który nadaje się do wszystkich okien szklanych i akrylowych, pozostawiając je błyszczące i bez smug.

Więcej szczegółów

Nowy

7 Przedmioty
33,59 zł -30% 47,99 zł brutto
On sale

Więcej informacji

Zobacz film
Auto Finesse Crystal jest środkiem opartym na alkoholu, który nadaje się do wszystkich okien szklanych i akrylowych, pozostawiając je błyszczące i bez smug.
Dlaczego warto używać Crystal
  • Bez smug i pozostałości
  • Wysoko wydajny i dokładnie wyważony z destylowanymi rozpuszczalnikami
  • Odpowiednie do wszystkich rodzajów szyb i okien z poliwęglanu / akrylu
  • Łatwo usuwa odciski palców i tłusty filmy

Środek czyszczący do szkła Auto Finesse jest silnie skoncentrowany, a jego delikatna mieszanina słabych destylowanych rozpuszczalników sprawia, że ​​odciski palców i tłuste osady są łatwe do usunięcia, co zapewnia brak smug.

Szybko odparowująca formuła na bazie alkoholu jest bezpieczna na wszystkich powierzchniach szklanych, w tym lustrach i wrażliwych powierzchniach okien. Crystal może być również używany do skutecznego czyszczenia lekkich okien z poliwęglanu lub akrylu stosowanych w pojazdach tuningowanych lub wyścigowych.

Aplikacja:
Jeśli szkło jest silnie zabrudzone, zacznij od prania delikatnym szamponem lub APC, aby wyeliminować większość zanieczyszczeń przed użyciem Auto Finesse Crystal. W przypadku lekko zabrudzonych szkła można przejść bezpośrednio do aplikacji. Zacznij od rozpylenia delikatnej mgły produktu na szybę lub jej część (3-4 spryskania zwykle wystarcza, aby przeciętne okno lub pół szyby przedniej), a następnie natychmiast usunąć przy użyciu specjalnej mikrofibry. Obróć ręcznik w czystą stronę i wróć do szyby, aby uzyskać końcowy połysk, aby odsłonić krystalicznie czyste wykończenie. Jeśli zanieczyszczenie nadal są, powtórzyć aplikację, pozwalając produktowi na chwilę do zareagowania.

Auto Finesse Crystal może być również używany w połączeniu z sealantami do szyb (niewidzialne wycieraczki). Nadaje się także do przyciemnianych szyb

Polecamy też