Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

LARE LR10-125 LITE - rotacyjna maszyna polerska dla amatora

Rotacyjna polerka Lare LR10-125 z talerzem 125mm do mocowania gąbek polerskich LARE 150mm. Polerka przeznaczona dla początkujących detailerów. Należy do linii LITE 2016.

Więcej szczegółów

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie
449,00 zł

Więcej informacji

Kompaktowa obudowa polerki umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania. Łączna waga urządzenia to 2,8 kg, wraz z ergonomicznie wyprofilowanym korpusem, pozwala na długotrwałą pracę w trudno dostępnych miejscach.

Blokada włącznika. Szczególnie przydatna do długotrwałych prac, na dużych elementach.

Wolny start.Zastosowany moduł łagodnego startu zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej. Specjalnie zaprojektowany model LR10-125 z ergonomicznym kształtem uchwytu i włącznika, oraz łatwo dostępnym pokrętłem regulacji obrotów. Zapewnia bardzo komfortowe, nie męczące użytkowanie narzędzia.

Płynna regulacja obrotów w zakresie od 600 do 3000 obr./min pozwala idealnie dopasować obroty do wykonywanych prac. Polerka posiada również zabezpieczenie zapobiegające przegrzaniu się urządzenia.

Długi elastyczny przewód zasilający 5m.

Zminimalizowanie wysokości pomiędzy polerką a polerowanym elementem pozwala na bardziej precyzyjne prowadzenie polerki po różnych kształtach polerowanej powierzchni. Specjalnie zaprojektowane gąbki z serii LARE flat i diamonds w połączeniu z elastyczną tarczą mocującą flex edge skutecznie redukują ryzyko bocznego uderzenia rantem o powierzchnię.

Elastyczna tarcza mocująca gąbki polerskie na rzep umożliwia współpracę z profesjonalnymi systemami polerskimi.

Wbudowany wentylator skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegające jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac.

Nowy design. Linia LITE 2016.

W zestawie: uchwyt boczny, uchwyt typu "D", Talerz FlexEdge H-Ultra 125mm

Polecamy też