Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

FULL DIP Spray 400ml Glow in the dark - świeci w ciemności

Fotoluminiscencja jak to działa? Ten model płynnej folii zdolny jest do pochłaniania i akumulowania światła dziennego lub sztucznego. Po zapadnięciu ciemności zaczyna świecić lekkim zielonkawym światłem

Więcej szczegółów

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

69,00 zł

Więcej informacji

Film

Kolor: Glow in the dark / Świeci w ciemności

Model: FLD500

Fotoluminiscencja jak to działa? Ten model płynnej folii zdolny jest do pochłaniania i akumulowania światła dziennego lub sztucznego. Po zapadnięciu ciemności zaczyna świecić lekkim zielonkawym światłem.

Full Dip Spray 400ml. Płyna folia  do aplikacji natryskowej.  Matowy efekt. Jeśli chcesz uzyskać efekt połysku, w każdej chwili możesz to zrobić stosując GLOSS REFORCER.

W komplecie znajdują się dwie końcówki, jedna standardowa, druga do spryskiwania dużych powierzchni. W zależności od ilości warstw 400ml spray wystarczy do pokrycia powierzchni max 1.2m2 Zalecana ilość natryskiwanych warstw to 4-6. Sugerujemy odczekanie 10min pomiędzy aplikacją kolejnych warstw. Full Dip jest odporny na wodę, błoto, mycie ciśnieniwe. Może być czyszczony za pomocą mydła, szamponu etc.

Full Dip to produkt nowej generacji o podobnych właściwościach jak plasti dip. W przeciwieństwie do plasti dip, Full Dip został od podstaw zaprojektowany w Europie a jego wprowadzenie na rynek poprzedziło 4 lata badań i prac badawczo-rozwojowych.

Produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Hiszpanii.

Polecamy też