Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

4nano Rim Protect 100ml powłoka kwarcowa na felgi

4nano Rim Protect to środek przeznaczony do zabezpieczenia i utrzymania w perfekcyjnej czystości felg samochodowych. Deszcz, brud oraz inne zanieczyszczenia wpływają negatywnie na wygląd naszych felg, a ich dokładne wyczyszczenie bywa wręcz niemożliwe.

Więcej szczegółów

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie
75,00 zł

Więcej informacji

Film

4nano Rim Protect to środek przeznaczony do zabezpieczenia i utrzymania w perfekcyjnej czystości felg samochodowych. Deszcz, brud oraz inne zanieczyszczenia wpływają negatywnie na wygląd naszych felg, a ich dokładne wyczyszczenie bywa wręcz niemożliwe. Korzystając z naszego środka będziecie w stanie zabezpieczyć swoje felgi na długi czas, a ich pielęgnacja stanie się łatwa i przyjemna. Nasze zabezpieczenie polega na wypełnieniu mikroporów powierzchni felgi poprzez cząsteczki nano i stworzeniu niewidzialnej warstwy ochronnej, działającej cały czas tak, aby chronić ją przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami. Efekt jaki uzyskacie to przede wszystkim zmniejszone przywieranie brudu, a także idealne kropelkowanie. 4nano Automotive Rim Protect – idelanie wyglądające felgi !

Zalety produktu Rim Protect :

  • ochrona przed promieniami UV, deszczem, brudem, zanieczyszczeniami etc.
  • zmniejszona liczba rysek i odprysków
  • łatwe i szybkie mycie
  • zadbane i błyszczące felgi
  • Trwałość : ok. 6 miesięcy
  • Pojemność: 100ml
  • Wydajność: 2-3ml na m²

Sposób użycia :

Powierzchnię dokładnie wyczyścić z brudu, tłuszczu i pyłu. Zaleca się zastosować środek czyszczący 4nano Rim Cleaner. Przed użyciem wstrząsnąć. Nakładać za pomocą płatka bawełnianego lub mikrofibry ruchami kolistymi na sucha powierzchnię, pozostawić do wyschnięcia. Po wyschnięciu spolerować bawełniana szmatką lub mikrofibrą. Po około 1h powierzchnia jest gotowa do użytku. Nakładać w temp. od +10 do +25C. Zaimpregnowaną powierzchnię myć za pomocą wilgotnej szmatki lub delikatnego detergentu.

Polecamy też