Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Poorboys White Diamond Show Glaze 473ml

Poorboy’s White Diamond Glaze
Niesamowita, łatwa w użyciu politura przeznaczona do jasnych lakierów samochodowych, która delikatnie oczyszcza lakierowane powierzchnie i maskuje defekty. Pozostawia gładką, lustrzaną taflę lakieru i połysk godny najlepszego show samochodowego.

Więcej szczegółów

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

57,00 zł -25% 76,00 zł brutto
On sale

Więcej informacji

Poorboy’s White Diamond Glaze

Niesamowita, łatwa w użyciu politura przeznaczona do jasnych lakierów samochodowych, która delikatnie oczyszcza lakierowane powierzchnie i maskuje defekty. Pozostawia gładką, lustrzaną taflę lakieru i połysk godny najlepszego show samochodowego. Przygotowuje powierzchnię na zabezpieczenie powłoką ochronną w postaci sealantu lub wosku. Poorboy’s White Diamond Glaze jest mistrzem iluzji „mokrego lakieru”. Ukrywa powstające w skutek codziennego użytkowania ryski, irytujące każdego właściciela samochodu. Nie bez powodu politura ta zawdzięcza swoją nazwę diamentom – nadzwyczajny połysk wykończenia po prostu oślepia! Produkt może być stosowany tak często, jak tylko potrzebujesz.

Sposób użycia:

  1. Aplikacja ręczna – nakładaj kolistymi ruchami za pomocą aplikatora z mikrofibry, pozostaw do wyschnięcia na ok.15 min, poleruj uważnie do uzyskania połysku ręcznikiem z mikrofibry.
  2. Aplikacja maszynowa – nakładaj za pomocą polerki orbitalnej i miękkiej gąbki z prędkością 3000-4000 oscylacji na minutę aż do uzyskania cienkiej powłoki, pozostaw do wyschnięcia na ok.15 min, poleruj do połysku ręcznikiem z mikrofibry.

Pojemność: 473ml

O producencie:

Poorboy’s world zadebiutowało w 2002 roku na targach samochodowych w Macungie, USA i szybko stał się hitem

Produkty Poorboy’s World oparte są na jednej głównej zasadzie- stosowanie środków do pielęgnacji samochodów, wcale nie musi zabierać dużo czasu. Produkty tej firmy szybko stały się ulubionymi wśród auto-deatalirów na całym świecie dzięki świetnej jakości i wydajności.

Jak sam producent twierdzi, ludzie kochają Poorboy’s World za:

  •     wysoką jakość i niezwykłe rezultaty
  •     wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej pielęgnacji samochodów
  •     obecność w kilkudziesięciu krajach świata
  •     ekonomiczne opakowania pozwalające na zminimalizowanie ceny produktu
  •     sprawdzone produkty, wykorzystywane w profesjonalnych centrach auto detailingu i salonach pielęgnacji samochodów
  •     niezwykłą łatwość użycia
  •     wysoką wydajność
  •     możliwość pracy w cieniu i słońcu

Polecamy też