Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Auto Finesse Citrus Power 1L

Citrus Power to przyjazny wosków i Sealantów, bardzo skuteczny środek do usuwania zabrudzeń, nadający się do czyszczenia konserwacji, felg i innych.

Więcej szczegółów

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

34,29 zł -30% 48,99 zł brutto
On sale

Więcej informacji

film

Auto Finesse Citrus Power to przyjazny wosków i Sealantów, bardzo skuteczny środek do usuwania zabrudzeń, nadający się do czyszczenia konserwacji, felg i innych.

Dlaczego warto używać Citrus Power:

  • Usuwa owady i bród uliczny
  • Jest przyjazny dla wosków i sealantów
  • Cytrusowy zapach
  • Jest przeznaczony do odtłuszczenia i mycia komory silnika

Niesamowity Pre-Wash czyniący usuwanie owadów i przywartego brudu ulicznego znacznie przostrzym przy zachowaniu bezpieczeństwa dla wosków i innych powłok ochronnych.

Delikatna natura Citrus Power sprawia, że jest idealnym produktem do zastosowań, takich jak odtłuszczanie silników czy czyszczenie powierzchni lakierowanych oraz emaliowanych odznaczeń klasycznych samochodów.

Jest bezpieczny do stosowania na lakierniach, szkle i tworzywach sztucznych. Może być również użyty jako delikatny środek czyszczący do pielęgnacji lakierwanych lub szlifowanych/polerowanych felg.

Aplikacja:
Wystarczy rozprowadzić Citrus Power na zaniczyszczonej powierzchni i pozostawić do zareagowania przez kilka minut. Usuwa rozbite owady i inne zabrudzenia.
Spłucz używajac wody z węża ogrodowego lub myjki ciśnieniowej.

Polecamy też