Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Lista produktów producenta: Polytop

OLYTOP to światowy lider w produkcji profesjonalnych kosmetyków do detailingu samochodowego. Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy linię produktów przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji lakierów matowych oraz folii samoprzylepnych. Cały czas prowadzimy testy nowych składników i nowych akcesoriów aby wszystkie nasze produkty stawały się coraz lepsze. 

POLYTOP to światowy lider w produkcji profesjonalnych kosmetyków do detailingu samochodowego. Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy linię produktów przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji lakierów matowych oraz folii samoprzylepnych. Cały czas prowadzimy testy nowych składników i nowych akcesoriów aby wszystkie nasze produkty stawały się coraz lepsze. POLYTOP to także szkolenia. Prowadzimy szereg certyfikowanych szkoleń z zakresu auto detailingu. Naszym celem jest jakość a pielęgnacja tworzy większą wartość!


Niemiecka jakośćProdukcja kosmetyków marki POLYTOP odbywa się w Niemczech, przez wykwalifikowanych inżynierów oraz chemików, którzy są gwarantem wysokiej jakości. Zakład w Niemczech gwarantuje stabilność produkcji oraz szybki łańcuch dostaw. Siedziba producenta znajduje się niedaleko Frankfurtu nad Menem, co stanowi idealne połączenie dla dostawców oraz odbiorców. Szczególne wymagania dotyczące produktów można ustalać bezpośrednio w naszym dziale rozwoju ze specjalistami, którzy zajmą się dalszymi przygotowaniami do wdrożenia.


Więcej
  • Nowy Wyprzedaż! W magazynie
    Preparat do zabezpieczenia i konserwacji silników oraz nadkoli. Preparat aplikujemy po myciu, na mokrą powierzchnię, a następnie pozostawiamy do wyschnięcia. Dobór składników chemicznych pozwolił na to, aby praca przy zabezpieczeniu silnika była jeszcze szybsza, a efekt końcowy na najwyższym poziomie.
    48,30 zł -30% 69,00 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji