Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Lista produktów producenta: Mothers

Wszystko zaczęło się prawie 40 lat temu od małej puszki z pastą do polerowania. Mimo że opakowanie nie wyglądało zbyt dobrze, a etykieta była przymocowana do niego za pomocą gumki, w środku znajdowała się niezwykła zawartość….

Mothers Polish od 2001 roku jest fundatorem najbardziej prestiżowego wyróżnienia w dziedzinie pielęgnacji i projektowania samochodów
Shine Award. Statuetka została zaprojektowana przez Chip Foosa i wykonana w brązie przez rzeźbiarza Steva Possona. Międzynarodowe jury składa się z szanownych członków przemysłu motoryzacyjnego, hobbystów oraz poprzednich laureatów. Zwycięzca ogłaszany jest podczas największych na świecie targów kosmetyki samochodowej i tuningu SEMA Show w Las Vegas.

Wszystko zaczęło się prawie 40 lat temu od małej puszki z pastą do polerowania. Mimo że opakowanie nie wyglądało zbyt dobrze, a etykieta była przymocowana do niego za pomocą gumki, w środku znajdowała się niezwykła zawartość….


Mamuśka – twarz firmy Mothers – praktycznie całą swoją młodość spędziła na polerowaniu wszystkiego: od kół z „gołego” aluminium, elementów chromowanych aż po metalowe wyposażenie jachtów. Przez te wszystkie lata zapracowała sobie na zaszczytne miejsce, będące wypełnieniem litery „o” w logo firmy Mothers. Można ją również podziwiać na każdym opakowaniu oraz stronie internetowej.


Firma została założona w 1971 roku.


We wczesnych latach 70-tych, Al Holloway właściciel sklepu Tire City w Południowej Kalifornii uświadomił sobie, że potrzebuje preparatu do nabłyszczania i odświeżania felg magnezowych. Po wielu eksperymentach z odczynnikami uzyskał idealna formułę. Al i jego wspólnik Jack Hampton spotkali się w kafejce, aby zastanowić się nad biznesem związanym z pastą do polerowania metalu i jego nazwą. Na serwetce zapisali „Mothers”. Dlaczego Mothers? „To jest najczęściej nam zadawane pytanie” – odpowiada Dennis Holloway aktualny prezes i syn założyciela firmy. „Czy nie powinniśmy najbardziej ufać naszym matkom?!” – trafnie puentuje Dennis.


Od samego początku założyciele firmy brali udział w różnych zlotach samochodowych, aby zaprezentować skuteczność swojej pasty. Pomimo skromnego opakowania, wieści o jej skuteczności rozchodziły się pocztą pantoflową w błyskawicznym tempie. Miłośników lśniących kół przybywało, a jej fani zaczęli domagać się autokosmetyków również do pozostałych części samochodów.


Obecnie po intensywnych latach badań i eksperymentów linia produktów Mothers rozwinęła się do kompleksowej gamy ponad 30 różnych produktów do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Ideą jaka przyświeca marce Mothers jest „matczyna” miłość do wspaniałych samochodów.


Załoga Mothers® Polish jest przekonana, pielęgnacja pojazdów to dobra inwestycja! Dzięki tej filozofii firma Mothers Polish przez lata stworzyła produkty najwyższej jakości. Stąd też trafne hasło marki Mothers - „Nic nie lśni tak jak Mothers”.


Więcej
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów