Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Lista produktów producenta: Vikan Transport System

firma Vikan A/S stale udoskonala swoje produkty Vikan Transport System ® i oferuje szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów do ręcznego mycia i pielęgnacji pojazdów

Czysty samochód jest lepszy!


Można się spierać o prawdziwość tego stwierdzenia w dosłownym brzmieniu. Jednak popatrzmy na tych, którzy do wyglądu swojego pojazdu przykładają ogromną wagę: profesjonalni przewoźnicy, biura podróży, firmy wynajmujące samochody - jeżeli pojazd jest czysty, dobrze się prezentuje, widząc go odbieramy jasną informację: "pojazd jest pod kontrolą!", "dbam o niego!", "jest sprawny i dobrze świadczy o mnie i firmie".


Czysty samochód jest lepszy! Jeśli popatrzymy na obecną sytuację na drogach; wzmożony ruch, coraz szybsze i sprawniejsze samochody, zwiększającą się liczbę użytkowników dróg - musimy pamiętać, że proste rzeczy, jak czyste szyby, lusterka, przetarte światła i czysty przez co lepiej widoczny samochód zapewnią nam i innym większe bezpieczeństwo na drodze.


Właśnie dlatego firma Vikan A/S stale udoskonala swoje produkty Vikan Transport System ® i oferuje szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów do ręcznego mycia i pielęgnacji pojazdówWszystkie produkty Vikan Transport System ® udoskonalamy w ścisłej współpracy z profesjonalnymi użytkownikami, dzięki temu wiemy czego oczekuje profesjonalny użytkownik.


Zmieniając i usprawniając nasze produkty opieramy się o trzy podstawowe zasady:
  • ochrona lakieru przed zniszczeniem i porysowaniem

  • ergonomia

  • wszechstronność zastosowań zawsze z optymalnym rezultatem mycia.


Dla przykładu, wiele z naszych szczotek wyposażonych jest w gumowe wykończenie krawędzi, które wyklucza uszkodzenie lakieru lub karoserii podczas mycia. Między innymi takie detale wyróżniają nasze produkty. Doskonała ergonomia, to kolejny, ważny dla profesjonalnych użytkowników element naszych produktów. Używane przez wiele godzin dziennie nie mogą powodować nadmierego zmęczenia rąk, ramion czy barków.


Vikan Transport System ® stale pracuje nad zapewnianiem najlepszych rozwiązań we wszystkich swoich produktach.Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów