Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Gulf Formula G 5W40 502.00/505.00 olej syntetyczny

Gulf Formula G 5W-40 jest wielosezonowym, całkowicie syntetycznym olejem silnikowym, stworzonym z najwyższej jakości baz syntetycznych, oraz najnowszych technologicznie dodatków

Więcej szczegółów

Nowy

  • 1 L
  • 4 L
  • 5 L
  • 20 L
  • 60 L
  • 200 L
4 Przedmioty
24,72 zł

Więcej informacji

Gulf Formula G 5W-40 jest wielosezonowym, całkowicie syntetycznym olejem silnikowym, stworzonym z najwyższej jakości baz syntetycznych, oraz najnowszych technologicznie dodatków. Gulf Formula G 5W40 został specjalnie stworzony do wysokoobrotowych, wielozaworowych, silników benzynowych i diesla bez i z turbodoładowaniem w samochodach osobowych, vanach, SUV-ach oraz lekkich samochodach dostawczych. Skład oleju Gulf Formula G 5W-40 został dobrany tak, aby zapewnić dłuższe przebiegi międzyserwisowe, oraz minimalizować osady w silniku i turbosprężarce w celu zapewnienia znakomitej mocy znamionowej i momentu obrotowego silnika. Gulf Formula G 5W-40 przewyższa najsurowsze wymogi stawiane przez wiodących na rynku producentów samochodów i światowe standardy motoryzacyjne.

Znakomita termo-tlenowa stabilność redukuje nawarstwianie się osadów i szlamów, oraz przedłuża żywotność oleju i silnika, Zwiększa oszczędność paliwa i przedłuża okresy między wymianami oleju, co zmniejsza koszty utrzymania pojazdu. Wyjątkowa płynność w niskiej temperaturze wspomaga szybki zimny start, co wydłuża żywotność układu rozruchowego. Znakomite działanie Stay-in-Grade zapewnia odpowiednie smarowanie nawet na wysokich obrotach i w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Zaawansowana technologia przeciwzużyciowa zapewnia znakomitą ochronę przed zużywaniem się silnika we wszystkich warunkach. Aktywne środki czyszczące zapewniają maksymalną czystość silnika.

Gulf Formula G 5W-40 jest zalecany do wszystkich nowoczesnych pojazdów włączając w to wysokoobrotowe, turbodoładowane, wielozaworowe silniki benzynowe i diesla z bezpośrednim układem wtryskowym.

Gulf Formula G 5W-40 przewyższa wymagania większości nowoczesnych samochodów produkowanych w Europie, USA i Japonii włączając w to nawet wyścigowe samochody napędzane silnikami benzynowymi.

Normy:
ACEA A3/B4, Renault RN0710; VW 502 00, 505 00, MB 229.3; Renault RN0700, FIAT 9.55535-M2

Aprobaty:
API SN, Porsche oil category A40; MB-Approval 229.3, approved under VW Standard 502 00 and 505 00

Polecamy też