Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Auto Finesse Mercury 100ml Metal Polish - pasta do polerowania metali

Mercury jest pastą do polerowania metali bazującą na rozpuszczalnikach, która nadaje się do wszystkich typów metali na starych i nowych pojazdach.

Więcej szczegółów

Nowy

30 Przedmioty
47,99 zł

Więcej informacji

film

Auto Finesse Mercury jest pastą do polerowania metali bazującą na rozpuszczalnikach, która nadaje się do wszystkich typów metali na starych i nowych pojazdach.

Dlaczego warto używać Mercury:

  • Odpowiednie do wszystkich rodzajów metali, od wydechów do wykańczania felg
  • Usuwa uporczywe utlenianie i przywraca blask metalu
  • Technologia pasty na bazie rozpuszczalnika
  • prosta aplikacja/polerwanie i docieranie produktu

Auto Finesse Mercury Metal Polish to pasta wydobywająca połysk metalu, która nadaje się do wszystkich rodzajów metali i pojazdów. Mercury doskonale nadaje się do wydechu, felg, części motocyklowych, listew ozdobnych oraz innych detali z metali

Aplikacja:Mercury jest łatwą w użyciu szybką pastą do polerowania i w przeciwieństwie do niektórych past do polerowania metalu, jest w postaci lekkiej pasty, dzięki czemu łatwo jest użyć odpowiednią ilości niezależnie od orzeznaczenia. Lekkie materiały ścierne i rozpuszczalniki działają szybko, gdy są połączone z aplikatorem piankowym lub ściereczką z mikrofibry. Natychmiast zobaczysz zabrudzenia i utlenianie usuwane z powierzchni metalowej i na aplikatorze. Merkury przywraca fabryczny wygląd na wszystkich metalowych cześciach.

Dla Mercury zalecamy użycie starego mikrowłókna ;) .

Polecamy też