Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Nanolex Si3D 30ml ULTRA SET - powłoka o twardości 9H

Si3D ULTRA SET jest przełomowym i bezkompromisowym systemem w zabezpieczeniu powierzchni!

Zapewnia kompleksowy system ochrony lakieru, na jeszcze wyższym poziomie.

Więcej szczegółów

Nowy

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

431,20 zł -20% 539,00 zł brutto
Obniżka!

Więcej informacji

Film1, Film2, Film3

Nanolex Si3D
to wyjątkowo odporna na działanie wody, brudu i mocnej chemii powłoka, co kolei zapewnia doskonałą

Si3D Ultra SET 

Si3D ULTRA SET jest przełomowym i bezkompromisowym systemem w zabezpieczeniu powierzchni!
Zapewnia kompleksowy system ochrony lakieru, na jeszcze wyższym poziomie.
Kombinacja trzech głównych produktów zapewnia jeszcze lepszą jakość wiązania powłoki, wygląd, śliskość, oraz łatwość pielęgnacji zabezpieczonego przez nie auta!

Przygotowanie powierzchni

Dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy, metod rozwoju oraz innowacyjnych surowców, Nanolex Car Care rozszerza swój niezrównany i bezkompromisowy system ochrony o nową powłokę: Nanolex Si3D BC. Ta półhydrofobowa powłoka posiada wszystkie właściwości dzisiejszych powłok szklanych, uzupełniając ich działanie i trwałość o kluczową cechę, jaką jest elastyczność.

Powłoka Si3D BC doskonale nadaje się do aplikacji warstwowej, zapewniając wyróżniające się wykończenie. Twarde, amorficzne, ale elastyczne warstwy w połączeniu z usieciowanymi, zbalansowanymi strukturami o prostych łańcuchach, zapewniają jednocześnie pożądaną elastyczność oraz poprawioną moc wiązania. W przeciwieństwie do tradycyjnych powłok opartych na silanie, w których lotność zmniejsza tworzenie kryształków podczas konwersji, specjalistyczna formuła Si3D BC Nanoflex tworzy solidne, silne i niezwykle gęste warstwy szkliwa, dodatkowo poprawiających swoje właściwości podczas okresu utwardzania. Zastosowane nośniki podkładów szklanych i ceramicznych to bezpieczne, nieagresywne, wolno-odparowujące rozpuszczalniki, gwarantujące wiązanie ze świeżo polakierowanymi powierzchniami i wrażliwymi lakierami wraz z prostą, bezproblemową aplikacją produktu.


Użycie Si3D BC jako podkładu przygotowującego powierzchnię poprawia znacznie jakość wiązania powłoki.
Szczególnie polecamy do:
problematycznych lakierów
miękkich lakierów
ponownie lakierowanych elementów
Nanolex Si3D BC jest jedną z najprostszych do aplikacji powłok.
Po 1 godzinie (w temperaturze 22 stopni Celsjusza) można aplikować już Si3D/ Si3D HD lub inne zabezpieczenie!

Powłoka SI3D BC nie ma za zadanie poprawiać wyglądu powierzchni, przygotowuje ją pod główne zabezpieczenie.

Si3D BC jeżeli jest potrzeba może być warstwowana, jednak zazwyczaj wystarcza jej jedna warstwa.

Wydajność w przypadku zabezpieczenia lakieru i powierzchni lakierowanych jedną warstwą powłoki (w zależności od rodzaju oraz stanu lakieru zużycie może różnić się o +/- 20%):
15ml- Opel Corsa
30ml- Mercedes GLS

Główne zabezpieczenie:
Nanolex Si3D jest powłoką ceramiczna, w skład której wchodzą nanocząsteczki krzemu i węgla.
Dzięki odpowiedniej kompozycji polimerów zapewnia wyjątkową hydrofobowość, co przekłada się na wysoki współczynnik samooczyszczania się powierzchni zabezpieczonej tym produktem.

Molekuły Si3D Nanoflex - poprzednicy materiałów ceramicznych i hybrydowych - składają się z krzemionki, azotu, wodoru oraz organicznych związków, takich jak węgiel. Wszystkie te skuteczne polimery nie zawierają rozpuszczalników ani fluoru. Dodatkowo zastosowany składnik termoplastyczny tworzy niezwykle hydrofobową, elastyczną, usieciowaną matrycę, aby zapewnić wyjątkową twardość i trwałość.

Jest ona wyjątkowo odporna na działanie wody oraz czynników zewnętrznych. Zawdzięcza to wiązaniom na poziomie molekularnym składników odpowiadających za twardość i trwałość.

Krzem zawarty w powłoce polepsza efekt optyczny lakieru, poprzez uwydatnienie jego struktury oraz zwiększenie głębi i intensywności koloru.

Auto posiadające powłokę SI3D jest znacznie mniej podatne na zabrudzenia. Wymaga rzadszych wizyt w myjni a samo mycie jest znacznie łatwiejsze i przebiega szybciej.

Powierzchnia lakierowana zabezpieczona powłoką Si3D jest izolowana od kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym.

Si3D zabezpiecza powierzchnie lakierowane, felgi metale.
Nanolex Si3D tworzy szklaną warstwę ochronną, która także zapewnia wyjątkowy efekt wizualny

Powłoka posiada twardość 9H, która została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi przez szwajcarski instytut SGS. Przy w pełni prawidłowej pielęgnacji lakieru wpływa to, na powstawanie mniejszej ilości mikro- zarysowań.

Wydajność w przypadku zabezpieczenia lakieru i powierzchni lakierowanych dwoma warstwami powłoki (w zależności od rodzaju oraz stanu lakieru zużycie może różnić się o +/- 20%):
30ml- Opel Astra
50ml- Mercedes GLS

Jeszcze więcej połysku, śliskości i ochrony
Produkt po aplikacji oferuje bardzo wysoki połysk, w połączeniu z efektem hydrofobowym oraz bardzo śliską powierzchnią. Ma za zadanie zapobiegać powstawaniu zacieków, działając jako warstwa ochronna, trwała przez długi czas, tylko po jednej aplikacji. Nanolex SiFinish zapewnia doskonałą ochronę przez długi czas, a używany na uprzednio zaaplikowaną powłokę Nanolex Si3D/ Si3D HD poprawi ich właściwości.

Zalecamy aplikację SiFinish na świeżo nałożone powłoki, najwcześniej po 12h od aplikacji (zalecamy kilkanaście minut przed wyjazdem auta na zewnątrz).

 

Zestaw Si3D Ultra SET 30ml zawiera:
Nanolex Si3D 30ml x1
Si3D BC 30ml x1
SiFinish 100ml x1
Nanolex EX 200ml x1
Nanolex Bloczek pod aplikator x1
Nanolex Si3D aplikator x10
Nanolex Mikrofibra 40x40 x2
Rękawiczki x2

Zestaw Si3D Ultra SET 50ml zawiera:
Nanolex Si3D 50ml x1
Si3D BC 50ml x1
SiFinish 200ml x1
Nanolex EX 200ml x1
Nanolex Bloczek pod aplikator x1
Nanolex Si3D aplikator x10
Nanolex Mikrofibra 40x40 x3
Rękawiczki x2

Produkty Nanolex zostały stworzone, przetestowane oraz wyprodukowany w Niemczech.

Polecamy też