Kategorie

Hustla - Świat Kosmetyków

Płyny hamulcowe 

Ilość produktów: 5
 • Nowy Obniżka! W magazynie
  Płyn hamulcowy bez zawartości ropy naftowej, przeznaczony do wielu zastosowań w układach hamulcowych i sprzęgła, gdzie wymagane są produkty DOT 3, DOT 4 i Super DOT 4.
  29,70 zł -10% 33,00 zł
 • Nowy Obniżka! W magazynie
  Stworzony dla hydraulicznych układów hamulcowych oraz sprzęgieł, poza tymi, które wymagają płynów bazujących na silikonach, lub płynów mineralnych. Współpracuje ze stalowymi, karbonowymi, bądź ceramicznymi tarczami hamulcowymi, które wymagają płynu odpornego na bardzo wysokie temperatury.
  58,76 zł -10% 65,29 zł
 • Nowy Obniżka! W magazynie
  Ten płyn może być stosowany zarówno w przypadku hamulców tarczowych, jak i bębnowych, a także – w większości przypadków, jako płyn do sprzęgła. Może być stosowany gdy pojazd używany w ciężkich warunkach eksploatacyjnych (tarcze hamulcowe osiągają wysokie temperatury).
  18,92 zł -10% 21,02 zł
 • Nowy Obniżka! W magazynie
  Ten płyn może być stosowany zarówno w przypadku hamulców tarczowych, jak i bębnowych, a także – w większości przypadków, jako płyn do sprzęgła. Może być stosowany gdy pojazd jest używany w ciężkich warunkach eksploatacyjnych (tarcze hamulcowe osiągają wysokie temperatury). Jest szczególnie rekomendowany do pojazdów wyposażonych w systemy wspomagania...
  24,59 zł -10% 27,32 zł
 • Nowy Obniżka! W magazynie
  Ten płyn może być stosowany zarówno w przypadku hamulców tarczowych, jak i bębnowych, a także – w większości przypadków, jako płyn do sprzęgła. Może być stosowany w każdym układzie, gdzie wymagany jest płyn SAE J1703, DOT 3, DOT 4 lub DOT 5.1
  25,46 zł -10% 28,29 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów